שומר לכם על הבית

מה אתם עושים עם מי השטיפה שלכם? רבים מאיתנו עובדים קשה מדי כדי לנקז את המים: אנחנו סוחבים אותם אל פתח הניקוז הקטן שבאמבטיה, אוספים אותם תוך מאמץ רב חזרה לדלי, או מלכלכים את המסילה בין הסלון למרפסת בדרך לניקוז, ואז מנקים אותה. לכל אחת משיטות אלו יש חסרונות גדולים למדי:

בעת גרירת המים המלוכלכים אל חדר האמבטיה, המים מחלחלים אל מתחת לארונות האמבטיה והדלתות ושוחקים אותם, ופוגעים אף באיטום של האמבטיה עצמה ושל המרצפות. כשאתם מתכופפים לדלי כדי לספוג את המים מהרצפה, אתם מפעילים לחץ על הגב שלכם, ומתעסקים עם מים מלוכלכים, דבר לא נעים לכשלעצמו. ורגע אחרי שניקיתם את כל הבית, הלכלוך מהמסילה יכול להתפזר בו שוב.

במקום להתאמץ ולעבוד קשה כל כך, אתם יכולים לשלוף את ה-Passer שלכם, למקם אותו מעל המסילות, לסגור את הויטרינה עד אליו, ולוודא שהמים מנוקזים, מבלי לסכן דבר. סיימתם לנקות? הרימו את ה-Passer מהמסילות, שטפו אותו במים, ואחסנו אותו בקלות עד לניקיון הבא. ה-Passer קל לאחסון וכמעט אינו תופס מקום. בידיות האחיזה של המוצר יש חורים המאפשרים לתלות אותו, ולחסוך מקום אחסון.

לרכישה

פטנט ישראלי

ה-Passer הינו פטנט ישראלי מקורי. זהו מתקן הנכנס לתוך המסילה וננעל עליה, על מנת למנוע תזוזה שלו בעת הניקוי. ה-Passer כולל פס אלומיניום לייצוב המוצר ולשמירה עליו גם בתנאי מזג אוויר שונים, וכן גומי שנצמד לריצוף ומונע חדירה של מים תחתיו בעת השטיפה. רוחב המוצר תוכנן על מנת להתאים לגדלים שונים של מגבים. למוצר רגליים חזקות ומסיביות, שמתכווננות לגובה של הריצוף במרפסת, ומאפשרות פעולת ניקוי קלה ומהירה. ה-Passer עשוי מחומר פוליפרופילן העמיד לתקופה ממושכת, ובנוי לשימושים מרובים ותכופים. הPasser מיוצר בקיבוץ רוחמה, שהינו חלק מיישובי עוטף עזה. המפעל המייצר את הPasser מחזיק בעובדים ישראלים, וקנייה של המוצר היא סיוע לכלכלה הישראלית וליישובי הדרום.

לקוחות ממליצים:

הזמן עכשיו את ה-Passer שלך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *